Англійська мова - це ще одна можливість для малюків вивчати світ в різних його проявах і фарбах, розвиватися творчо. Для всіх груп заняття проводяться тільки англійською мовою, щоб діти сприймали іноземну мову на слух, намагалися повторити, а вже потім, не замислюючись, використовували ці слова і речення в потрібний момент.

У молодшій групі діти, які займаються зі мною з першого дня нашого знайомства, мають великий успіх у вивченні кольорів, тварин, цифр, величин, у запам'ятовуванні правильної вимови, а також у таких діток виробляється "оскал" (початкове положення губ при артикуляції деяких звуків англійської мови), як у носіїв мови. Це все допоможе їм у майбутньому у вивченні будь-якої іноземної мови.

При підготовці нового матеріалу для середньої і старшої груп я орієнтуюся на вже придбані ними раніше знання та на їх активність під час занять, адже добре вивчені слова істотно полегшують виконання нових завдань.

При вивченні лексики ми малюємо кожен предмет, тварину, явище, щоб дитина могла "відчути" його, - побачити або уявити. Малюючи предмети, ми вчимося зафарбовувати їх в різні кольори, збільшувати і зменшувати, малювати тільки один або кілька. Кожна дія коментується англійською мовою, - все це додаткові знання для дитини. А ще дітки малюють олівцями, - залучені в процес малювання в атмосфері невимушеності, вони можуть відповідати на мої запитання, слухати їх знайому пісню англійською мовою, підспівувати.