АПЛІКАЦІЯ

вкл. .

 Тема — побутова техніка (електроплита). Мета: закріплення знань про геометричні фігурури ( овал, прямокутник), поняття – великий, маленький. Вміння правильно тримати пензлик для клею, правила користування клеєм, поняття – вгору, вниз.

Тренуємо пальчики

вкл. .

 

 

Заняття з розвитку пізнавальної активності! Робота в зошиті дуже подобається! Вдосконалюємо дрібну моторику, розвиваємо увагу

Розвиваємо творчі здібності

вкл. .

 

Театралізована діяльність   близька і зрозуміла дітлахам, займає більшу частину їх природи, стихійно відображається в них, так як має зв`язок з грою. Будь-яке враження від навколишнього життя, кожну вигадку дітлахам хочеться перетворити в дії та живі образи. Вони грають які завгодно ролі, входячи в образ, наслідуючи те, що їх зацікавило або що бачили. Адже вони отримують від цього емоційну насолоду. Заняття театралізованою діяльністю допомагають розвивати здібності та інтереси дітей.  Вони позитивно впливають на загальний розвиток, виявляють допитливість, допомагають засвоювати свіжу інформацію і способи дії, активують прагнення до пізнання нового.У малюків розвивається кмітливість, уміння комбінування образи, інтуїція і винахідливість, здатність імпровізувати. Театр реалізує творчі сили і духовні потреби у дітей, розкріпачує і підвищуює самооцінку. На заняттях дитина постійно змінює функції виконавця і глядача. Це допомагає їй демонструвати перед друзями свою позицію, вміння, фантазію і знання.

Каравай

вкл. .

 

  На заняттях ліпленням  ставляться певні завдання: розвиток дитячої творчості, озброєння дітей образотворчими і технічними вміннями, створення інтересу до даного виду діяльності.   Діти з цікавістю ліплять фігури людей і тварин. Наші малюки ліплять не тільки з глини, пластиліну, а й зі справжнього тіста. Ось який каравай! Смачно!!!

 

Будем рады видеть Вас в Baby House Club!