•  

  •  

  •   

  •  

  •  


Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!

 

Лого Доктор ЛОР
Патронат приватної
дитячої клініки «Доктор ЛОР»

 

Дитячий садокДитячий садок Baby House Club - приватний дитячий садок-клуб для дітей від 2-х до 6-ти років. Просторі затишні групи сформовані за віковим принципом. Кількість дітей у кожній групі - 10-15 осіб.
 
Розпорядок дня дитячого клубу складений таким чином, щоб дитина повноцінно отримувала фізичний, інтелектуальний і естетичний розвиток. Дитячий садок Baby House Club являє собою комплексну систему всебічного розвитку дитини та якісного догляду за нею.
 
Пріоритетом для нас є створення для дитини комфортного розвиваючого творчого оточення, яке наповнить дитячі роки яскравими фарбами і незабутніми враженнями, і не перетворить дитинство в початок марафону, фініш якого - вступ до університету.

Початкова школаПровідною ідеєю створення освітнього середовища в нашій приватній початковій школі Baby House Club є формування успішної та впевненої особистості, яка здатна до саморозвитку, самоорганізації, самодисципліни та позитивного впливу на навколишній світ. Для реалізації цієї ідеї створено психологічно-педагогічні умови для індивідуального підходу до виховання та навчання учнів. Кожна дитина володіє унікальним та неповторним поглядом на один і той самий предмет, подію, оточуючий світ, тому разом із загальноосвітньою програмою, всі учні нашої приватної початкової школи Baby House Club залучені у творчу та проектну діяльність, яка не лише допомагає втілити думки, почуття та ідеї в конкретні результати, а й розвиває дітей у напрямку творчого мислення та нестандартного підходу до звичайних речей.
 
Саме освіта, у центрі якої стоїть особистість, стимулюватиме прагнення кожного учня постійно самовдосконалюватись та створювати матеріальні та духовні цінності, змінювати на краще суспільне життя й себе, аналізувати і оцінювати наслідки цих змін, доводити цінність своїх думок іншим людям. Це можливо тільки у рівноправному, партнерському і доброзичливому спілкуванні з викладачем.
 
Навчальний день учнів приватної початкової школи Baby House Club побудований таким чином, щоб уроки поєднувались з цікавим відпочинком, прогулянками та іграми на свіжому повітрі, спілкуванням та творчою і дослідницькою діяльністю.
 
Наші педагоги володіють і застосовують у роботі мнемотехніки та швидкочитання.

Будемо раді бачити Вас у Baby House Club!